Perfect Welding

Aktuálna stránka nie je bohužiaľ dostupná vo vybratom jazyku.

Chcete zmeniť jazyk a navštíviť domovskú stránku alebo by ste chceli zostať na aktuálnej stránke?

Zmeniť jazyk
Perfect Welding

UVÉST VĚCI PĚKNĚ DO POŘÁDKU Jak vznikne design u společnosti Fronius

Zdařilý design zvyšuje hodnotu výrobku. Intuitivní používání je totiž možné jen tehdy, když jsou funkce a design vzájemně sladěné.

Vysoká kvalita rozpoznatelná na první pohled navíc podporuje identifikaci se značkou. Vnější vzhled má vyvolávat emoce, nadchnout uživatele a působit mu radost při práci. Ve společnosti Fronius se designem výrobků, návrhem uživatelského rozhraní a celkovou filosofií Design Driven Innovation zabývá tým produktového designu, který je součástí výzkumu a vývoje.

Design má ve společnosti Fronius vysokou prioritu. Rozpoznání značky a povědomí kvality výrobků a hodnot, které společnost reprezentuje, jsou enormně důležité. Významnou roli přitom hrají potřeby uživatelů. Z požadavků zákazníků totiž vyplývá další vývoj.

POHLED DO ZÁKULISÍ:

V 80. letech minulého století začala ve svařovací technice nová doba. Začala se prosazovat „digitální revoluce“.

V roce 2008 zahájila společnost Fronius systémem TransSteel novou designovou éru. Úkolem bylo vytvořit vysoce funkční ergonomický výrobek odpovídající duchu doby. Výsledek se odráží v řadě ocenění.

V roce 2013 společnost Fronius poprvé pozvala do týmu produktového designéra: „Design působí podvědomě a vytváří rovnováhu mezi napětím a řádem, tedy mezi novým a známým,“ vysvětluje. Naším cílem je pro všechny výrobky Fronius vyvinout rozpoznatelný designový jazyk a pečovat o něj.“

JAK DESIGN VZNIKÁ?

  • Ve společnosti Fronius vzniká design ve spolupráci s uživateli
  • Paralelně s průzkumy mezi zákazníky probíhá monitorování trhu
  • Fronius vytvoří první koncepce, které se harmonizují s požadavky uživatelů
  • Návrhy, které z toho vyplynou, uživatelé testují
  • Design se zapracuje do vývoje výrobku

We think you are located in a different country

The country currently selected is Slovakia. Would you like to stay on this page or do you want to switch to the local website?